Strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

# Aktualności:

Opublikowano: 2015-11-25

Gmina Lubenia - nowy serwis internetowy

Gmina Lubenia położona jest w centralnej części woj. podkarpackiego. Obejmuje swym zasięgiem ponad 5477 ha, administracyjnie podzielona jest na cztery sołectwa:  Lubenia, Straszydle, Siedliska, Sołonka i liczy 6555 mieszkańców.

Gmina położona jest na terenie Pogórza Dynowskiego. Część miejscowości Straszydle i Sołonka leży w obrębie Krajobrazu Chronionego Obszaru Hyżnieńsko- Gwoźnickiego. Teren gminy jest terenem podgórskim i górskim o największym wzniesieniu 420 m n.p.m

Klimat gminy zbliżony do klimatu górskiego, a blisko 25% jej powierzchni zajmują lasy. Malowniczy krajobraz, zalesione wzgórza, duże kompleksy leśne, strumyki i potoki oraz specyficzny mikroklimat czynią z tego terenu doskonałe miejsce wypoczynku. Atutem gminy jest jej 600- letnia tradycja, której wpływ jeszcze dziś zauważyć można w gwarze, obyczajach i obrzędach. 

 

Dla gminy Lubenia wykonaliśmy zupełnie nowy serwis internetowy wraz z responsywną grafiką  na urządzenia mobilne. Zakodowaliśmy, wdrożyliśmy system zarządzania treścią CMS, wykonaliśmy ikonografiki charakterystyczne dla konkretnych boxów, wykonaliśmy i wdrożyliśmy teksty oraz zdjęcia, dostosowaliśmy i zoptymalizowaliśmy stronę do najnowszych przeglądarek internetowych wraz z umieszczeniem strony na serwerze FTP klienta.

cofnij...

Content