Strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

# O firmie:

Opublikowano: 2017-06-02

Rol-Max ma nową stronę internetową

Firma Rol-Max to specjaliści w wykonywaniu konstrukcji spawanych oraz ich obróbce.

więcej...

Opublikowano: 2016-04-12

Nowa strona www dla MULTITRUCK

Dla Multitruck wykonaliśmy zupełnie nowy serwis internetowy wraz z responsywną grafiką  na urządzenia mobilne

więcej...

Opublikowano: 2015-11-25

Gmina Lubenia - nowy serwis internetowy

Dla gminy Lubenia wykonaliśmy zupełnie nowy serwis internetowy wraz z responsywną grafiką  na urządzenia mobilne.

więcej...

zobacz wszystkiePROPAGANDA to Agencja Public Relations o mocnym i stabilnym fundamencie. Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie skutecznego public relations gwarantuje sukces kooperacji.

Pracuje dla nas kreatywny, doświadczony i zgrany zespół. Naszą misją jest tworzenie nowoczesnych programów komunikacyjnych dla firm oraz ich produktów i usług.

Tworzymy dopasowane do potrzeb klientów strategie public relations, organizujemy kampanie informacyjne i promocyjne wraz z projektowaniem Systemów Identyfikacji Wizualnej (SIW). Wachlarz usług naszej agencji uzupełniają działania polegające na kreowaniu wizerunku w środkach masowego przekazu (media relations).

Stymulujemy zainteresowanie firmą oraz jej produktami i usługami za pomocą siły słowa pisanego i wypowiadanego, co w połączeniu z wyjątkową kreatywnością naszego zespołu daje znakomite efekty.

Mocnym i ważnym filarem naszej działalności jest również dział projektowania graficznego, który dysponuje ogromnym doświadczeniem. Projektujemy w oparciu o najnowsze trendy w zachowaniu najwyższej estetyki. Realizowane projekty konsultujemy na każdym etapie z klientem, dopasowując je do indywidualnych potrzeb. W ten sposób tworzymy nie tylko efektowne , ale przede wszystkim skuteczne marketingowo projekty, idealnie dopasowane do potrzeb klienta. W tworzeniu projektów najważniejsza jest kreatywność, zrozumienie danej branży oraz dokładne określenie grupy docelowej.

Zaufało nam wiele firm i instytucji, co jest dla nas największym sukcesem i bodźcem do dalszej, skutecznej, jeszcze bardziej kreatywnej pracy.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą


Content